TEIN - Zestawy zawieszeń, sprężyny, akcesoria, pełna oferta

Zawieszenia Tein

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy oficjalnym przedstawicielem marki Tein, jednego z największych producentów zawieszeń na świecie. Japońska firma może pochwalić się ogromnym katalogiem różnorodnych typów zawieszeń do wielu aut, w ofercie znajdują się zarówno atrakcyjne cenowo zawieszenia dedykowane na ulicę, tor, ale również modele dla bardziej wymagającego klienta do profesjonalnego ścigania, rajdów, wyścigów, driftu.
Samej marki i zawieszeń Tein nie trzeba nikomu przedstawiać, ale zawieszenie Tein niejedno ma imię, zgodnie z zasadą kto stoi w miejscu ten się cofa producent przygotował kilka nowości, które wzbogaciły katalog produktów.

xxl-tein-small

Oferta zawieszeń gwintowanych Tein składa się obecnie z następujących serii:

STREET BASIS (NOWOŚĆ!)
STREET ADVANCE (NOWOŚĆ!)
SUPER STREET (z górnymi mocowaniami)
FLEX
MONO FLEX
SUPER DRIFT
SUPER RACING
N1
HG (GRAVEL Spec)
HT (TARMAC Spec)
Gr.N

Tein ma również bardzo bogatą linię sprężyn do aut seryjnych (seryjne amortyzatory), umożliwiających obniżenie auta i poprawę właściwości jezdnych na szybko
pokonywanych zakrętach.

Sprężyny S.TECH

Wszystkie produkty Teina są już dostępne, zapraszamy do składania zamówień. Jak zwykle gwarantujemy krótki czas realizacji, fachową pomoc i indywidualne podejście do każdego klienta. Proponujemy także profesjonalny montaż oraz strojenie w autoryzowanym serwisie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wkrótce więcej informacji.

Zawieszenie HSD Coilovers HR Track Day

Zawieszenia HSD Coilovers

hsd-xxl-intro-small

Do naszej oferty dołączyły zawieszenia HSD Coilovers HR, adresowane do kierowców szukających wysokiej jakości, trwałości i przystępnej ceny. Zawieszenia dedykowane są na tor (imprezy Track Day), ale strojone z uwzględnieniem nie tylko gładkich asfaltów. Duży skok, wydajne tłumienie dzięki jednorurowej konstrukcji monotube typu „Inverted” oraz szeroki wachlarz ustawień to ich niepoważalne atuty. Wysoką jakość wykonania i trwałość gwarantuje powłoka na bazie cynku, chroniąca elementy regulacyjne. W komplecie są osłony amortyzatorów i top mounty Camber Plates z regulacją pochylenia koła (wybrane aplikacje). HSD jest oryginalną, autorską konstrukcją. Zawieszenia dostępne są do wielu marek i modeli aut. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty w poniższej ulotce i kontaktowania się nami, chętnie odpowiemy na każde pytanie. Zawieszenia są dostępne w naszym magazynie, udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Ceny od 3699 zł.
W ofercie także seria HSD Coilovers DT z amortyzatorami Twin Tube oraz specjalne zawieszenia Drift CS2 Coilovers dedykowane do driftu.


hsd-ulotka-preview