Wyczynowe felgi Braid na zimę, śnieg, lód, pod kolec.

Felgi wyczynowe Braid na zimę, dowolne rozmiary i specyfikacje.

autoklub-braid-snieg-small

Zima jeszcze nie w pełni, choć dała nam już przedsmak emocji. Jako oficjalny przedstawiciel firmy Braid proponujemy szeroką ofertę felg wyczynowych na zimowe warunki, śnieg, lód, do opon z kolcami lub bez. Elastyczność oferty i różnorodność modeli pozwala nam dobrać felgę do każdego typu auta.

Najnowszą, tegoroczną propozycją Braid jest model Fullrace N w rozmiarze 5x15”. Dedykowany do mniejszych aut sprawdza się również znakomicie np. w Subaru Impreza GT (nadwozie) GC8 oraz w WRX 2001- z dużym 4 tłoczkowym hamulcem.

braid-fullrace-n-5x15

Klasyczny już wzór to felga Winrace N 5x16”:

braid-WINRACEN-5x16

Dostępna jest również jej odmiana 5.5x16” pod nazwą Winrace N Lars.

braid-winracen-lars-5.5x16

Chociaż 15” i 16” to jedne z najbardziej popularnych rozmiarów to możemy zaoferować absolutnie dowolne felgi o średnicy 13, 14, 15 i 16” i szerokości od 3 do 6” (gama felg obejmuje także inne modele, choć już raczej nie na warunki zimowe). Taką różnorodność gwarantują serie TCT A i TCT N, w których dostępne są średnice w skoku co 1” w dowolnej kombinacji z szerokością felgi co 0,5”!

braid-tct-a
braid-tct-n

Wszystkie felgi Braid produkowane są na indywidualne zamówienie, według precyzyjnej specyfikacji. Oznacza to, że wybieramy nie tylko średnicę i szerokość, ale również rozstaw śrub mocujących PCD, średnicę otworu centrującego (nie ma mowy o żadnych pierścieniach pośrednich) oraz offset ET. Ten ostatni w przypadku felg gamy TCT może przyjmować wartość od ET-100 do ET+100 !
Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dobrać wszystkie parametry do konkretnego auta i aplikacji, zamawiający sam decyduje jak mocno felga „chowa” się w nadkolu, w zależności od konstrukcji zawieszenia, nadwozia, układu hamulcowego operując parametrem ET. Asystą w tej kwestii może służyć również departament techniczny Braid. Zapraszamy do skontaktowania się z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy ofertę według wskazanych kryteriów.