TEIN - Zestawy zawieszeń, sprężyny, akcesoria, pełna oferta

Zawieszenia Tein

Z przyjemnością informujemy, że zostaliśmy oficjalnym przedstawicielem marki Tein, jednego z największych producentów zawieszeń na świecie. Japońska firma może pochwalić się ogromnym katalogiem różnorodnych typów zawieszeń do wielu aut, w ofercie znajdują się zarówno atrakcyjne cenowo zawieszenia dedykowane na ulicę, tor, ale również modele dla bardziej wymagającego klienta do profesjonalnego ścigania, rajdów, wyścigów, driftu.
Samej marki i zawieszeń Tein nie trzeba nikomu przedstawiać, ale zawieszenie Tein niejedno ma imię, zgodnie z zasadą kto stoi w miejscu ten się cofa producent przygotował kilka nowości, które wzbogaciły katalog produktów.

xxl-tein-small

Oferta zawieszeń gwintowanych Tein składa się obecnie z następujących serii:

STREET BASIS (NOWOŚĆ!)
STREET ADVANCE (NOWOŚĆ!)
SUPER STREET (z górnymi mocowaniami)
FLEX
MONO FLEX
SUPER DRIFT
SUPER RACING
N1
HG (GRAVEL Spec)
HT (TARMAC Spec)
Gr.N

Tein ma również bardzo bogatą linię sprężyn do aut seryjnych (seryjne amortyzatory), umożliwiających obniżenie auta i poprawę właściwości jezdnych na szybko
pokonywanych zakrętach.

Sprężyny S.TECH

Wszystkie produkty Teina są już dostępne, zapraszamy do składania zamówień. Jak zwykle gwarantujemy krótki czas realizacji, fachową pomoc i indywidualne podejście do każdego klienta. Proponujemy także profesjonalny montaż oraz strojenie w autoryzowanym serwisie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Wkrótce więcej informacji.